Set Systém substrátů

Jedna z nejdůležitějších částí akvária je jeho dno. Musí poskytovat ideální prostředí pro růst rostlin, život bakterií a celou řadu biochemických procesů. Takto kvalitního dna docílíte se systémem substrátů Allfa. Všechny jeho složky naleznete v tomto balíčku. Oproti nákupu jednotlivých produktů ušetříte 541 Kč.

1 990 Kč
Dostupné
  • Allfa Start Komplex, díky obsahu bakterií, enzymů, huminových kyselin, železa a celé řady dalších látek nastartují život a biochemické procesy v substrátu. Allfa Podložní substrát díky své poréznosti zajistí dostatek kyslíku ve dně a brání tak vzniku anoxických zón. Jsou z něj dlouhodobě uvolňovány živiny, je tak zajištěna dlouhodobá podpora rostlin. Allfa Zásobní substrát je na živiny bohatý substrát pro přímou výživu rostlin. Díky své poréznosti umožňuje růst prospěšných bakterií. S tímto systémem substrátů dokážete vytvořit funkční dno jakéhokoliv tvaru, pro jakýkoliv layout.

    Tento set je určen pro akvária do objemu 210 L a obsahuje Allfa Podložní substrát 10 L, Allfa Zásobní substrát 3,5 L a Allfa Start Komplex. Při tvorbě dna se řiďte schématem níže.

  • Přidat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

    Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů