Allfa Fosfor

Dopřejte svým rostlinám bohatý zdroj fosforu pro jejich intenzivní růst a vitalitu. Allfa Fosfor slouží k dávkování fosforečnanů podle individuální potřeby každého akvária. Fosfor je živina, která přímo ovlivňuje rychlost růstu akvarijních rostlin. Nedostatek fosforu způsobuje zpomalení růstu a opadávání listů, naopak jeho nadbytek může vést k rozvoji sinic. Objem: 250 ml nebo 500 ml.

od 179 Kč
 • Recenze zákazníků najdete zde.

   

  Hnojivo Allfa Fosfor dodává do akvária fosfor prostřednictvím fosforečnanů. Přípravek doporučujeme používat po každé výměně vody. Týdenní dávku je vhodné rozdělit do několika menších v průběhu celého týdne (např. jedno zmáčknutí pumpičky jednou denně v případě 70 litrového akvária).

  Dávkováním podle níže uvedené tabulky dodáte týdně 0,6 mg/L fosforečnanů.

   

  Přípravek je neškodný pro další obyvatele vašeho akvária jako např. ryby, krevety či šneky.

  Dávkovač Easy Drop garantuje přesné a pohodlné dávkování přípravku do akvária. Plynulý chod zařízení je zajištěn kvalitním zpracováním, u kterého nehrozí zadrhávání v průběhu aplikace ani po letech užívání. Pumpička je navržena tak, aby dávkovala 1,2 ml hnojiva při každém zmáčknutí.

  Reference


  Vojtěch Kosnar, ověřený zákazník

  Dlouhou dobu jsem se potýkal se zelenou flekovitou řasou na listech rostlin. Pár týdnů potom, co jsem začal aplikovat přípravek Allfa Fosfor, začala řasa rapidně ubývat a nyní už na listech skoro žádná není.


  Tomáš Lavický, ověřený zákazník

  Jednotlivé prvky sady Nutri Plant používám nárazově s Allfa Mikroprvky a Allfa Makroprvky, když chci podpořit rychlý růst nebo vidím, že rostlinkám něco chybí.


 • Přidat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů