Allfa Draslík

Allfa Draslík je koncentrovaný zdroj draslíku pro rostlinná akvária. Draslík je prvek, který je důležitou živinou pro akvarijní rostliny, jeho nedostatek se projevuje tvorbou děr v listech a zpomalením růstu. Draslík do značné míry podporuje vstřebávání dalších živin vč. mikroprvků. Objem: 250 nebo 500 ml.

od 179 Kč
 • Recenze zákazníků najdete zde

   

  Přípravek doporučujeme používat po každé výměně vody. Týdenní dávku je vhodné rozdělit do několika menších v průběhu celého týdne (např. jedno zmáčknutí pumpičky jednou denně v případě 70 litrového akvária). Je důležité udržovat koncentraci draslíku v akváriu mezi 3-6 mg/l.

  Dávkováním podle níže uvedené tabulky dodáte týdně 4.5 mg/L draslíku.

   

  Přípravek je neškodný pro další obyvatele vašeho akvária jako např. ryby, krevety či šneky.

  Dávkovač Easy Drop garantuje přesné a pohodlné dávkování přípravku do akvária. Plynulý chod zařízení je zajištěn kvalitním zpracováním, u kterého nehrozí zadrhávání v průběhu aplikace ani po letech užívání. Pumpička je navržena tak, aby dávkovala 1,2 ml hnojiva při každém zmáčknutí.

  Reference


  Robert Hozlár, ověřený zákazník

  Hnojiva značky ALLFA používám přibližně rok a půl a mohu s klidným svědomím říci, že se jedná o velice kvalitní hnojiva. Díky těmto hnojivům se mohu radovat ze zdravých a svěžích rostlin. 


  Pavol Kertýs, ověřený zákazník

  Produkt Allfa Draslík a Magnézium som začal používať, lebo som nenašiel adekvátnu náhradu. Podľa poškodenia a neprosperovania listov rastliniek a preštudovaní informácii som dospel k záveru, že rastlinám chýbajú práve tieto prvky. Je to ideálne riešenie pri nedostatku práve týchto prvkov, jednoduché dávkovanie, ideálne koncentrácie prvkov, prehľadný návod na použitie. Ak máte problém z nedostatkom základných prvkov, je to výborná alternatíva. (5 hviezdičiek)


 • Přidat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů