Výsledky soutěže ALLFA o nejhezčí akvárium 2018

Je nám ctí oznámit výsledky prvního ročníku soutěže Allfa o nejhezčí akvárium. Do soutěže se zapojili soutěžící z České i Slovenské republiky.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem za účast. Rozhodování nebylo jednoduché a na prvních pěti místech pomyslného žebříčku byly rozestupy hodnocení jen velice těsné.

V souladu s pravidly oceňujeme první tři akvaristy v následujícím pořadí: 

  1. místo: Ondřej Vláčil
  2. místo: Aleš Klouda
  3. místo: Vlado Palec

Vítězům moc gratulujeme. Cenami za první - třetí místo je nákup na našem e-shopu v hodnotě 1000 Kč (1. místo), 750 Kč (2. místo) a 500 Kč (3. místo). 

Z našeho newletteru jste se dozvěděli, že pro všechny účastníky soutěže něco máme, co že to je? Do konce května budou všem zúčastněným zaslány emaily, ve kterých se pokusíme popsat silné a slabé stránky každého akvária, aby měli všichni soutěžící zpětnou vazbu a typy, co zlepšit do dalších let.

Druhý ročník soutěže se uskuteční v podobném termínu jako ten letošní (tj. na jaře 2019), takže připravovat se na další ročník můžete již během následujících měsíců. Za rok pro Vás připravíme opět zajímavé ceny a především možnost porovnat se s dalšími akvaristy. 

Užívejte jara a níže již slíbené vítězné nádrže.

 

1. místo - Ondřej Vláčil

2. místo - Aleš Klouda

3. místo - Vlado Palec

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů